Selam,

BizimAlem'e hoşgeldiniz sitemizde işlem yapa bilmek için lütfen üye olunuz

Dikkat: SİTEMİZDE İNDİRMİŞ OLDUGUNUZ DOSYALARDAN BİLGİSAYARINIZA GELEBİLCEK SORUNLARDAN BİZ SORUMLU DEGİLİZ LÜTFEN İNDİRDİKTEN SONRA MUTLAKA VİRÜS TARAMASINDAN GECİRMENİZ ÖNEMLE DUYRULUR...
Selam,

BizimAlem'e hoşgeldiniz sitemizde işlem yapa bilmek için lütfen üye olunuz

Dikkat: SİTEMİZDE İNDİRMİŞ OLDUGUNUZ DOSYALARDAN BİLGİSAYARINIZA GELEBİLCEK SORUNLARDAN BİZ SORUMLU DEGİLİZ LÜTFEN İNDİRDİKTEN SONRA MUTLAKA VİRÜS TARAMASINDAN GECİRMENİZ ÖNEMLE DUYRULUR...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

%100 Oyuna Girme Yöntemi!, 1. Serverlere Girme Yöntemi

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

%100 Oyuna Girme Yöntemi!, 1. Serverlere Girme Yöntemi Empty
MesajKonu: %100 Oyuna Girme Yöntemi!, 1. Serverlere Girme Yöntemi   %100 Oyuna Girme Yöntemi!, 1. Serverlere Girme Yöntemi Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 1:25 pm

Başta Login Oluyoruz Dahaa Sonra Server'i Seçiyoruz.
Seçtikten Sonra ''Connecting.Please Wait'' Ekranı Kaybolmadan Aşağıdaki Connect Tuşuna Tıklıyoruz.
Ve Numpad Ekranı Tekrar Karşımıza Çıkıyor.Burdan Sayıları Yazıp Confirm'e Bastıktan Sonra
''Disconnected From Server'' Yazısı Gidiyor.Ve Bundan Sonra Hiç Dc Yemiyoruz.Ve Deneyip Duruyoruz.
Taa ki Girinceye Kadar.Girince Alt+F4 Çekip Tekrar Giriyoruz.Alt+F4 Kısmını Yapmazsanız Size Party
Atarlar Ama Gelmez,Ölürsünüz Confirm Gelmez,Trade Atarlar Gelmez Yani Alt+F4 Kısmısı Kesinlikle
Yapıyoruz..

Ben Günün Her Vaktinde En Fazla 5 Dakikada Manes 1'e Giriyorum.

ALıntı Değildir.Kendim Buldum.Ama Basit Bişey Herkes Bulabilirdi.Ve Önceden Verilmişte Olabilir.
https://bizimalem.ace.st

%100 Oyuna Girme Yöntemi!, 1. Serverlere Girme Yöntemi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Essential NetTools İle Pc GirMe
» Oyuna Giris Sirasinda Yasanan Kopma Sorununa Cozum
» Cyrokinezi...(Kaşık bükme yöntemi), Kaşık büküp sonra ilizyonistim diyenlerin kaşığı nasıl büktüğü!