Selam,

BizimAlem'e hoşgeldiniz sitemizde işlem yapa bilmek için lütfen üye olunuz

Dikkat: SİTEMİZDE İNDİRMİŞ OLDUGUNUZ DOSYALARDAN BİLGİSAYARINIZA GELEBİLCEK SORUNLARDAN BİZ SORUMLU DEGİLİZ LÜTFEN İNDİRDİKTEN SONRA MUTLAKA VİRÜS TARAMASINDAN GECİRMENİZ ÖNEMLE DUYRULUR...
Selam,

BizimAlem'e hoşgeldiniz sitemizde işlem yapa bilmek için lütfen üye olunuz

Dikkat: SİTEMİZDE İNDİRMİŞ OLDUGUNUZ DOSYALARDAN BİLGİSAYARINIZA GELEBİLCEK SORUNLARDAN BİZ SORUMLU DEGİLİZ LÜTFEN İNDİRDİKTEN SONRA MUTLAKA VİRÜS TARAMASINDAN GECİRMENİZ ÖNEMLE DUYRULUR...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hayatta Denenmeye Deqer Bir Cok Sey Var

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Hayatta Denenmeye Deqer Bir Cok Sey Var Empty
MesajKonu: Hayatta Denenmeye Deqer Bir Cok Sey Var   Hayatta Denenmeye Deqer Bir Cok Sey Var Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 2:23 pm

Bunlardan biriside PARAPSİKOLOJİ . ilk defa korku trenını bındıqınız qunu hatırlayın yuzunuzde aptal bi tebessum x) ya da arkadaslarınızda ılk narqile ici$iniz.. x) Zorluyormuydunuz kendınızı HAYIR olayi sadece akısına bırakıyordunuz ' Gelsin Bildiqi Gibi Gelsin '

Bir De Sorun $u

.Olayi siz fazla buyutuyorsunuz sorun burda bir de her forumda yazanları gercek sanıyorsunuz yaa tam bi fiyasko valla x)

bkz.
a-Astral deniycem olucek miyim
b-qebereceksin asla deneme nefes alamazsın bogulacak gıbı olursun

ve a kisisi o korkudan dolayi bir daha astral seyahatimize zor cıkar x)

c-Ya Ben astral seyahatde titriyorum [beyfendi azer bulbul] ayaklarımı hıssetmıyorum ama bedenımden ayrılamıyorum [beden felan dusun olayı artık x) ]
d-Ispanak ye uçarsın

ve c kişisi d nin soylediqi qibi ispanaqi yer ve tekrar dener cıkamayınca tabiki astral seyahat yok bu beyın aldatması der durur... x)

Her türlü bilimsel konusmalari,topicleri unutun [solaklar daha sanslıdır benım ıcın] << bu haric
Ne yapmak istiyorsunuz ve Ne yaptınız ?
Kac dakika dayanabildiniz?
Off olmuyor boyle birsey yok dediqiniz oldumu ? [Sahsen oldu ve kısısel olarak hatamı anladım]
Ya Sinir etti kodumunun $eyi ne kadar zor qibi bi sitemde bulundunuz mu kendinize ?
Beynimi s.... Bi halti beceremedim dedikleriniz ? [ Cok oldu emın olun ] x)
Ya cevrenıze bunları gosterdıgınızde sızın artık delı olduqunuzu dusundugundeki tepkiniz ?

Bakınız Ay$tayncımın sozleri cok hosuma qider
- Muhteşem beyinler daima sıradan beyinlerin şiddetli muhalefetiyle karşılanmışlardır.
- Hayat iki şekilde yaşanır: ya hiç mucize yokmuş gibi, ya da herşey birer mucizeymiş gibi.
- Aptallığın en büyük kanıtı, aynı şeyi defalarca yapıp farklı bir sonuç almayı ummaktır.

Felsefi yaklasımından dolayı Dedimize tesekkur ederiz. Fenerbahce basına getiricem onu x)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sadece isteyin birsey dusunmenıze qerek yok . bir seyi yerindn oynatırken , bir seyi zıplatırken o ısın dondugunu hayal etmek yerıne sadece onun olmasını ısteyın ve ona bakın...

Topicleri okuyun bılqıler orenın herseyi orenmeye calısın ama herseyede ınanmayın baskalarının ınandıklarına ınanmak zorunda deqılsınız .

Parapsikoloji qercekten denemeye deqer x) - ama bunu hırs yaparak deqil sadece sabrederek ve zevk alarak

bilqisayar oynarken cs sıktı mı otur pipet cevir wideo cek ve arkadaslarına hava at i$te qercek makara x)

- Bir dahaki payla$ımda qorusmek uzere x)
-$ayko superbly quzel bilgiler paylasıyosun x)
-Bilimsel yonlerını anlatmaktan cok biraz daha $ey anlat $ey i$de x) [Annadın x) ]

Hepinize Eyvallah.

Geleceqin MASTERİYİM xD

Alıntı...
https://bizimalem.ace.st

Hayatta Denenmeye Deqer Bir Cok Sey Var
1 sayfadaki 1 sayfası