Selam,

BizimAlem'e hoşgeldiniz sitemizde işlem yapa bilmek için lütfen üye olunuz

Dikkat: SİTEMİZDE İNDİRMİŞ OLDUGUNUZ DOSYALARDAN BİLGİSAYARINIZA GELEBİLCEK SORUNLARDAN BİZ SORUMLU DEGİLİZ LÜTFEN İNDİRDİKTEN SONRA MUTLAKA VİRÜS TARAMASINDAN GECİRMENİZ ÖNEMLE DUYRULUR...
Selam,

BizimAlem'e hoşgeldiniz sitemizde işlem yapa bilmek için lütfen üye olunuz

Dikkat: SİTEMİZDE İNDİRMİŞ OLDUGUNUZ DOSYALARDAN BİLGİSAYARINIZA GELEBİLCEK SORUNLARDAN BİZ SORUMLU DEGİLİZ LÜTFEN İNDİRDİKTEN SONRA MUTLAKA VİRÜS TARAMASINDAN GECİRMENİZ ÖNEMLE DUYRULUR...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Dragon fable hile lvl atlama,para yapma, Ex getirme,para yapma

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Dragon fable hile lvl atlama,para yapma, Ex getirme,para yapma Empty
MesajKonu: Dragon fable hile lvl atlama,para yapma, Ex getirme,para yapma   Dragon fable hile lvl atlama,para yapma, Ex getirme,para yapma Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 10:55 am

İlk olarak Artmoney adlı prog gerek.
Oyunu açıyoruz,ninja dojoya giderek bi dane kesioz.Sonra artmoneye dönüp slect prog yazıor oraya dragonu seçioz.Serach a basoruz.Ovalue yi 64 yapıoruz ok diyoruz.Sonra bitane daha kesioruz.Gene Açıyoruz ve bu sefer filterden aratıyoruz.Ama value 128 yazılacak.Sonra aratınca 1tane gelcek onu çift tıklayıp karşı tarafa geçioruz.Value yazıoru.(ilk baştaki value 1 falan yazıo odeil.3. yazıya altta 128 yada 64 yazcaktır.tıklayıp 800000000 yazıoruz her kesişimizde 1lwl atlıyoruz.
Not: (ç)alıntı değildir yazıyı ben yazdım.Ama hileyi ben bulmadım.
https://bizimalem.ace.st

Dragon fable hile lvl atlama,para yapma, Ex getirme,para yapma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çok Seri Flood Yapma ( No Koxp , No Link , No Ban ), GerekLi oLan Tek Şey Wh