Selam,

BizimAlem'e hoşgeldiniz sitemizde işlem yapa bilmek için lütfen üye olunuz

Dikkat: SİTEMİZDE İNDİRMİŞ OLDUGUNUZ DOSYALARDAN BİLGİSAYARINIZA GELEBİLCEK SORUNLARDAN BİZ SORUMLU DEGİLİZ LÜTFEN İNDİRDİKTEN SONRA MUTLAKA VİRÜS TARAMASINDAN GECİRMENİZ ÖNEMLE DUYRULUR...
Selam,

BizimAlem'e hoşgeldiniz sitemizde işlem yapa bilmek için lütfen üye olunuz

Dikkat: SİTEMİZDE İNDİRMİŞ OLDUGUNUZ DOSYALARDAN BİLGİSAYARINIZA GELEBİLCEK SORUNLARDAN BİZ SORUMLU DEGİLİZ LÜTFEN İNDİRDİKTEN SONRA MUTLAKA VİRÜS TARAMASINDAN GECİRMENİZ ÖNEMLE DUYRULUR...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Çeto Ve Muro np kasarken

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Çeto Ve Muro np kasarken Empty
MesajKonu: Çeto Ve Muro np kasarken   Çeto Ve Muro np kasarken Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 6:53 pm

Çeto Ve Muro np kasarken

çeto:Başkanım işte human town

muro : hayrola çeto

Ç : başkanım np 2 türlü kasılır 1.si int priest olcan HEAL ver otur 2.si battle priest olacan solo takılacan

M : kes lan ! nie np yi cz de değilde savaş ta kasıoz çeto taktik stratejik çözümlemeni yap bakalım

Ç: Başkanım cz de human priestler tarafından debuff yiyip kayıp verme ihtimalimiz var fakat savaşta human townu çok zayıf burada kendılerini çapraz ataga geçtigimiz taktirde iyi np kascağımıza inanıyorum

M :bende sana inanıyımmı çeto bilmiorum

Ç : hayrola bşkanım clan başkanı bnle ilgili bişemi dedi

M : dedi çeto. çetını anası cyper serverinda doğurdu ezik gldi ezik gidicek. olum başkan senle ilgili nie bişe desin sen yetkilimisin clanda ?

Ç : öle diyosun öledir başkanım

M : np kasabilriz çeto priest'leri ve magleri hazırla humant town basacaz

Ç : başkanım bu np kastıktan sonra kral alttan adımızı yazarmı ?

M : hayrola çeto

Ç : başkanım yıllar oldu anama pm atmayalı

M : o zmn söle anan kral olsun çeto o eziklerin katıldığı küçük ronark özentisi karuslar oy versin
OLUM HUMANLARLA SAVASMAYA GİTTİ! AKIBETINI MERAK EDIORUM OLUM SANA SESLENIORUM ÇETOOO HEALER BULDUM GELİOM ÇETOM KURBAN OLAYIM BEKLE POT HARCAMA DİLİLİLİLİLİLİ

Ç : aynen böle yapardı başkanım yemın edıorum çok duygulandım

M : nalet olsun bnm içimdeki insan sevgisine senın içindeki ana sevgısıne.ALT klan çocuğu yuru git çık lan savaştan

Not : Arkadaşlar bunu benim oynadığım oyuna uyarlanmış halini alıp knighta uyarladım daha doğrusu uydurdum

yani yarısı alıntı yarısı uydurma umarım beğenirsiniz.
https://bizimalem.ace.st

Çeto Ve Muro np kasarken
1 sayfadaki 1 sayfası