Selam,

BizimAlem'e hoşgeldiniz sitemizde işlem yapa bilmek için lütfen üye olunuz

Dikkat: SİTEMİZDE İNDİRMİŞ OLDUGUNUZ DOSYALARDAN BİLGİSAYARINIZA GELEBİLCEK SORUNLARDAN BİZ SORUMLU DEGİLİZ LÜTFEN İNDİRDİKTEN SONRA MUTLAKA VİRÜS TARAMASINDAN GECİRMENİZ ÖNEMLE DUYRULUR...
Selam,

BizimAlem'e hoşgeldiniz sitemizde işlem yapa bilmek için lütfen üye olunuz

Dikkat: SİTEMİZDE İNDİRMİŞ OLDUGUNUZ DOSYALARDAN BİLGİSAYARINIZA GELEBİLCEK SORUNLARDAN BİZ SORUMLU DEGİLİZ LÜTFEN İNDİRDİKTEN SONRA MUTLAKA VİRÜS TARAMASINDAN GECİRMENİZ ÖNEMLE DUYRULUR...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

'Kuşum Aydın' yok artık!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

'Kuşum Aydın' yok artık! Empty
MesajKonu: 'Kuşum Aydın' yok artık!   'Kuşum Aydın' yok artık! Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 6:38 pm

Anneannesinin ölümünden çok etkilendiğini söyleyen Aydın " Her şeyi bırakıp Hollanda'ya ardından Almanya'ya gittim. Hakkımda 'cinayete kurban gitti' diye bile haberler çıktı'. Çok yanlız kaldım ve kimse yardım etmedi. Demek ki hiç dostum yokmuş. Kimse arayıp sormadı. Reytingin kadar değerin varmış. Bu dönemde çok şey öğrendim ve değiştim. Artık eski Aydın yok, herkese 'Ah canım, cicim ' demeyeceğim" dedi.
https://bizimalem.ace.st

'Kuşum Aydın' yok artık!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rapid artık Bitii %1000 çözüm